Lymfodrenáž Ústí nad Orlicí

Objevte nabídku lymfodrenáže v Ústí nad Orlicí a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Ústí nad Orlicí

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

T.G.Masaryka 128, 562 01 Ústí nad Orlicí

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Ústí nad Orlicí

Studio Relaxace

Lochmanova 49, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

+420 603 776 527

studio-relaxace.cz

Studio Relaxace nabízí širokou škálu wellness a relaxačních služeb zaměřených na zlepšení fyzického i duševního zdraví. Poskytují různé druhy masáží, lymfodrenáže a další relaxační procedury v příjemném prostředí, které podporuje celkovou pohodu klientů.

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Studio Pohoda

Andrlíkova 972, 562 01 Ústí nad Orlicí

+420 723 080 607

studio-pohoda.estranky.cz

Studio Pohoda se specializuje na poskytování relaxačních a terapeutických masáží. Nabízí širokou škálu služeb včetně lymfatických drenáží, které pomáhají zlepšit lymfatický oběh a detoxikaci těla. Profesionální přístup a individuální péče jsou samozřejmostí.

Lymfodrenáž: Manuální


Masáže Dan

Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí

+420 606 226 577

masaze-dan.cz

Masáže Dan poskytují profesionální masážní služby zaměřené na uvolnění a regeneraci těla. Nabízí různé druhy masáží včetně sportovních, relaxačních a terapeutických. Cílem je pomoci klientům dosáhnout maximálního uvolnění a zlepšení fyzické kondice.

Lymfodrenáž: Manuální


Body Reshape Ústí nad Orlicí

T.G.Masaryka 128, 562 01 Ústí nad Orlicí

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová