Lymfodrenáž Šumperk

Objevte nabídku lymfodrenáže v Šumperku a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Šumperk

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

K Body Reshape nyní procedura pro omlazení paží ZDARMA.

V rámci procedury nyní zdarma obdržíte také přístrojové omlazení paží. Výsledkem je více vyživená a napnutá pokožka, která působí mladistvějším vzhledem. Tato nabídka je časově omezená.

Langrova 3140/25, 787 01 Šumperk

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Šumperku

Centrum zdraví a krásy

M. R. Štefánika 3, 787 01 Šumperk

+420 583 311 222

feminaplus.cz

Femina Plus se specializuje na zdravotní péči a poradenství pro ženy. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti gynekologie, porodnictví a preventivní péče. Cílem je poskytovat kvalitní a komplexní péči zaměřenou na potřeby každé ženy s individuálním přístupem.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Relaqua

Radniční 10, 787 01 Šumperk

+420 725 394 443

rehabilitace-sumperk.cz

Rehabilitace Šumperk pod vedením společnosti RELAQUA s.r.o. nabízí komplexní rehabilitační služby včetně fyzioterapie, léčebných masáží, lymfodrenáží a tejpování. Poskytují odbornou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami i nadstandardní služby zaměřené na úlevu od bolesti a zlepšení pohybového aparátu klientů

Lymfodrenáž: Manuální


Wellness a solární studio Attack

Gen. Svobody 6, 787 01 Šumperk

+420 603 552 804

wellnessattack.cz

Wellness Attack se zaměřuje na poskytování širokého spektra wellness a relaxačních služeb. Nabízí masáže, sauny, lymfodrenáže a další procedury pro zlepšení fyzické i duševní pohody. Jejich cílem je poskytnout klientům maximální relaxaci a regeneraci těla i mysli.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Dermatologické centrum

Zábřežská 41, 787 01 Šumperk

+420 777 177 729

laserstudio.cz

Laser Studio nabízí moderní laserové ošetření zaměřené na estetickou medicínu. Poskytují služby jako laserové odstranění chloupků, léčbu akné, omlazení pleti a redukci vrásek. Využívají nejnovější technologie pro dosažení nejlepšího možného výsledku pro své klienty.

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Body Reshape Šumperk

Langrova 3140/25, 787 01 Šumperk

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Fit&Fyzio

Temenická 2766/92, 787 01 Šumperk 1

+420 776 697 508

fitafyzio.cz

Fit a Fyzio se specializuje na fyzioterapii a fitness služby. Nabízí individuální rehabilitační programy, cvičení pro zlepšení pohybového aparátu a wellness služby pro celkovou fyzickou kondici. Jejich tým profesionálů se zaměřuje na prevenci a léčbu pohybových obtíží s cílem zlepšit kvalitu života klientů.

Lymfodrenáž: Manuální