Lymfodrenáž Poděbrady

Objevte nabídku lymfodrenáže v Poděbradech a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Poděbrady

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

Husova 6/17, 290 01 Poděbrady

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Poděbradech

Studio Relax

Kunštátská 1336, 290 01 Poděbrady

+420 777 023 167

studiorelax-podebrady.cz

Studio Relax Poděbrady nabízí širokou škálu wellness a relaxačních služeb včetně masáží, lymfodrenáží, a dalších terapií zaměřených na zlepšení fyzického a duševního zdraví. Studio poskytuje profesionální a individuální péči pro maximální spokojenost klientů.

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Derma Poděbrady

Riegrovo nám. 178, 290 01 Poděbrady

+420 725 508 884

dermapodebrady.cz

Derma Poděbrady nabízí odbornou dermatologickou péči, kosmetickou dermatologii a lymfologii. Poskytují vyšetření a léčbu kožních onemocnění pro dospělé i děti, včetně specializovaných procedur jako botulotoxinové injekce a aplikace kyseliny hyaluronové. Přednost mají pacienti všech zdravotních pojišťoven​

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Salon Eva Davidová

Husova 24, 290 01 Poděbrady

+420 603 326 397

salondavidova.eu

Salon Davidová se specializuje na kosmetické a kadeřnické služby, poskytující širokou škálu ošetření zaměřených na krásu a zdraví. Nabízí moderní kosmetické procedury, péči o vlasy, manikúru a pedikúru, vše s profesionálním přístupem a kvalitní péčí.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Rehabilitace Poděbrady

Dukelská 1519, 290 01 Poděbrady

+420 722 950 977

rehabilitacepodebrady.cz

Rehabilitace Poděbrady nabízí komplexní rehabilitační služby zaměřené na obnovu pohybového aparátu a zlepšení fyzické kondice. Poskytují individuální fyzioterapeutické programy, masáže a další terapie, které napomáhají při léčbě úrazů, chronických bolestí a zlepšení celkové mobility.

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Body Reshape Poděbrady

Husova 6/17, 290 01 Poděbrady

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová