Lymfodrenáž Plzeň

Objevte nabídku lymfodrenáže v Plzni a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Plzeň

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

Zbrojnická 1, 301 00 Plzeň

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Plzni

Lymfodrenáže Plzeň

Skrétova 47, 301 00 Plzeň 3

+420 776 847 272

plzenlymfodrenaze.cz

Plzeň Lymfodrenáže, vedené Janou Burešovou, poskytují profesionální manuální lymfodrenáže. Tato jemná technika podporuje lymfatický systém, redukuje otoky, zlepšuje tok lymfy a posiluje imunitní systém. Jana Burešová, zkušená zdravotní sestra, provádí procedury s důrazem na odbornou péči a individuální přístup​

Lymfodrenáž: Manuální


Angiocentrum Plzeň

U Lesa 2, 318 00 Plzeň

+420 734 720 797

angiocentrumplzen.cz

Angiocentrum Plzeň se specializuje na léčbu a prevenci cévních onemocnění. Nabízejí komplexní služby včetně diagnostiky, konzultací a léčby pod vedením zkušených odborníků. Zaměřují se na individuální potřeby každého pacienta a poskytují moderní a efektivní péči.

Lymfodrenáž: Manuální i přístrojová


Ivana Bäumlová

Francouzská třída 2080/4, 326 00 Plzeň

+420 371 151 754

lymfoterapieplzen.cz

Lymfoterapie Plzeň poskytuje profesionální lymfodrenáže zaměřené na zlepšení lymfatického oběhu a detoxikaci organismu. Jejich služby jsou vhodné pro pacienty s otoky, poúrazovými stavy a dalšími indikacemi, které vyžadují speciální péči.

Lymfodrenáž: Manuální a přístrojová


Fyzio Focus

Jagellonská 7, 301 00 Plzeň 3

+420 604 335 886

fyziofocus.cz

Fyzio Focus se zaměřuje na fyzioterapii a rehabilitaci. Nabízejí individuální terapii přizpůsobenou potřebám každého pacienta, včetně masáží, cvičení a dalších technik pro zlepšení pohybového aparátu a celkové fyzické kondice.

Lymfodrenáž: Manuální


Body Reshape Plzeň

Zbrojnická 1, 301 00 Plzeň

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová