Lymfodrenáž Olomouc

Objevte nabídku lymfodrenáže v Olomouci a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Olomouc

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

Horní lán 1328/6, Nová Ulice, 779 00 Olomouc

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Olomouci

Body Factory Olomouc

Komenského 16, 779 00 Olomouc

+420 776 354 954

bfolomouc.cz

Body Factory Olomouc je moderní centrum krásy a zdraví, které nabízí širokou škálu kosmetických a wellness procedur. Mezi jejich hlavní služby patří bezjehličková mezoterapie, jehličková mezoterapie Derma Pen, mikrodermabraze, hydrolifting, nástřik kolagenu a plazmoterapie. Kromě toho poskytují ozónovou terapii a kyslíkové OXY ošetření pleti. Specializují se také na neinvazivní liposukci pomocí přístroje Liposonix a lymfodrenáž pomocí přístroje Vacupress, což pomáhá při detoxikaci a zpevnění pokožky​.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Mgr. Markéta Lerchová

Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc

+420 774 604 012

fyzioterapie-olomouc.cz

Fyzioterapie Olomouc poskytuje komplexní rehabilitační a fyzioterapeutické služby. Zaměřují se na individuální přístup ke každému pacientovi a využívají moderní techniky a přístroje k léčbě pohybového aparátu. Mezi jejich hlavní služby patří fyzioterapie, masáže, rehabilitační cvičení a elektroterapie. Důraz kladou na prevenci a léčbu bolestí zad, kloubů a svalů.

Lymfodrenáž: Manuální


Arcus Olomouc

Dlouhá 524/28, 779 00 Olomouc-Lazce

+420 605 320 003

arcus-olomouc.cz

Arcus Olomouc nabízí profesionální služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Specializují se na léčbu bolesti pohybového aparátu, rehabilitaci po úrazech a operacích, a poskytují individuální terapeutické programy přizpůsobené potřebám pacientů. Využívají moderní fyzioterapeutické techniky a přístroje pro dosažení optimálních výsledků.

Lymfodrenáž: Manuální a přístrojová


Eva & Eva

Jeronýmova 6, 779 00 Olomouc

+420 724 219 074

studioevaeva.cz

Studio EvaEva se specializuje na kosmetické a masážní služby. Nabízí širokou škálu procedur pro péči o pleť a tělo, včetně kosmetických ošetření, relaxačních masáží, lymfodrenáží a dalších wellness procedur. Studio klade důraz na individuální přístup a používá kvalitní kosmetické produkty pro dosažení nejlepších výsledků.

Lymfodrenáž: Manuální


Masáže Korec

Litovelská 11, 779 00 Olomouc

+420 608 937 605

masazekorec.cz

Masáže Korec poskytují profesionální masérské služby včetně sportovních, relaxačních a lymfatických masáží. Zaměřují se na regeneraci a uvolnění svalů, zlepšení krevního oběhu a celkovou pohodu klientů. Nabízejí také individuální poradenství a přizpůsobení masážních technik podle potřeb klienta.

Lymfodrenáž: Manuální


Body Reshape Olomouc

Horní lán 1328/6, Nová Ulice, 779 00 Olomouc

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová


Mgr. Martina Hejtmánková

Edmunda Husserla 1212/1, 779 00 Olomouc

+420 605 730 417

hejtm-fyzio.cz

Hejtm-Fyzio nabízí komplexní fyzioterapeutické a rehabilitační služby. Specializují se na léčbu bolesti zad, kloubů a svalů, rehabilitaci po úrazech a operacích a poskytují individuální terapeutické programy. Využívají moderní techniky a přístroje k dosažení co nejlepších výsledků v oblasti fyzioterapie a rehabilitace.

Lymfodrenáž: Manuální