Lymfodrenáž Litoměřice

Objevte nabídku lymfodrenáže v Litoměřicích a vyberte si z širokého spektra odborníků a zdravotnických zařízení. Na této stránce naleznete přehled poskytovatelů nabízejících různé typy lymfodrenáže, od manuálních až po přístrojové metody.

Doporučujeme

Body Reshape Litoměřice

Unikátní procedura pomáhá redukovat celulitidu a tuk z problematických partií. Metoda využívá to nejlepší z lymfodrenáže, rázových vln a vakuové masáže.

Neumannova 1286/11, 412 01 Litoměřice

Více informací Recenze

Kam si zajít na lymfodrenáž v Litoměřicích

Studio Posh

Masarykova 794/67, 412 01 Litoměřice

+420 601 551 535

studioposh.cz

Studio Posh v Litoměřicích nabízí širokou škálu kosmetických a masážních služeb. Mezi jejich hlavní služby patří manuální a přístrojová lymfodrenáž, která podporuje detoxikaci těla a zlepšuje lymfatický oběh. Studio také poskytuje laserovou epilaci, fotorejuvenaci, depigmentaci, ultrazvukovou kavitaci, RF lifting a mnoho dalších procedur zaměřených na krásu a zdraví klientů.

Lymfodrenáž: Manuální


Šárka Kindlová

Mírové náměstí 157/30, 412 01 Litoměřice

+420 774 646 501

lymfokindlova.cz

Lymfocentrum Kindlová se specializuje na lymfodrenáž, která pomáhá při léčbě lymfedémů, otoků a dalších problémů s lymfatickým systémem. Poskytují individuální terapie přizpůsobené potřebám klientů, včetně manuální a přístrojové lymfodrenáže. Centrum také nabízí konzultace a poradenství v oblasti lymfatické péče.

Lymfodrenáž: Manuální


DH Fyzioterapie

Dykova 45, 412 01 Litoměřice

+420 720 965 745

dh-fyzioterapie.cz

DH Fyzioterapie je moderní rehabilitační centrum v Litoměřicích, které nabízí komplexní fyzioterapeutické služby. Centrum je vybaveno nejmodernějším zařízením pro všechny druhy fyzioterapie a poskytuje služby rehabilitačních lékařů. Nabízí individuální přístup k léčbě pohybového aparátu, lymfodrenáže a další rehabilitační procedury, které pomáhají pacientům při zotavování a zlepšení jejich celkového zdravotního stavu.

Lymfodrenáž: Manuální a přístrojová


Body Reshape Litoměřice

Neumannova 1286/11, 412 01 Litoměřice

lymfodrenaz.cz

Centrum specializující se na formování postavy a zlepšení zdraví lymfatického systému. Nabízí komplexní programy zahrnující analýzu tělesného složení, přístrojovou lymfodrenáž a konzultace s odborníky na výživu.

Lymfodrenáž: Přístrojová