Recenze přírodních deodorantů ´ku.tis Organikk

Poslední dobou jsem se začala více zajímat o to, jaké produkty v péči o tělo používám. Když jsem dostala možnost vybrat si na e-shopu Organikk.cz produkty k vyzkoušení, jako první mě zaujaly přírodní tuhé deodoranty ´ku.tis.

Obsah článku

Přírodní deodoranty ´ku.tis

Na vyzkoušení jsem si vybrala dva tuhé deodoranty ´ku.tis, na jejichž výrobu nebyly použity žádné plasty, palmové oleje, parabeny ani aromatické látky. 

Ze všeho nejvíce oceňuji, že produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou baleny do 100% biologicky rozložitelných a recyklovatelných materiálů.

Deodoranty ´ku.tis se vyrábí ručně z vysoce kvalitních surovin. Do deodorantů jsou vybírány esenciální oleje, které mají antibakteriální vlastnosti (tak zajistí dlouhodobou ochranu před zápachem).

Jak přišel balíček

Deodoranty byly zabaleny do papírové krabičky vystlané slámou a zalepené papírovou lepenkou. Ekologické balení se mi velice líbilo, jelikož na mojí objednávku nemusel být použit žádný zbytečný plast.

Jaké vůně jsem vyzkoušela?

Přírodní deodorant Pomeranč & Pačule s včelím voskem

První deodorant, který jsem vyzkoušela, byl s vůní pomeranče a pačule. Tuto kombinaci vůní jsem doposud neznala a velice mile mě překvapila.

Přírodní deodorant Levandule & Bergamot s včelím voskem

Jako druhou vůni jsem vybrala levanduli s bergamotem. V tomto deodorantu převažuje vůně levandule a osobně mi přišlo, že se více hodí ke starší generaci, ale i tak je vůně příjemná a svěží. 

Moje hodnocení

Byla to moje první zkušenost s přírodními deodoranty. Ze začátku jsem se bála, zda budou stejně účinné jako klasické deodoranty a zda vůně vydrží po celý den. Po více jak týdnu zkoušení ale musím konstatovat, že deodoranty ´ku.tis jsou na pokožce velice příjemné a podpaží udrží po celý den svěží.

+ příjemná vůně, která vydrží celý den– žádné
+ snadná aplikace jako u běžných deodorantů
+ nezanechávají fleky na oblečení

O e-shopu Organikk.cz

V čele Organikk stojí otec a syn Libor a Jan, kteří se snaží prodávat kvalitní zboží udržitelnou cestou. Nabízí produkty šetrné k životnímu prostředí, objednávky balí do ekologických materiálů a ze všeho nejdůležitější jsou pro ně spokojení zákazníci. Oba milují cestování a jejich hlavním cílem je přispět k záchraně planety, aby její krásy mohly objevovat i další generace. Na jejich e-shopu organikk.cz najdete přírodní produkty k péči o tělo, vybavení do kuchyně nebo ekologické prací a čisticí produkty.


Přečtěte si také

Od Marie Krauzová

Miluji cestování, cvičení a přírodní produkty a potraviny. V práci se starám o chod firmy a e-shopu s dentální technikou a oblečením.