Podprsenky z e-shopu puravidashop.cz – Recenze

Každá z žen se ráda cítí silně a sama sebou, no ne? Právě tím se řídí puravidashop.cz, který mi díky spolupráci umožnil otestovat jejich veselé a motivační podprsenky. Jak si podprsenky obstály v různých situacích a jak jsem s nimi spokojená se dozvíte níže!

Co v článku najdete?

Jak mi balíček dorazil

Podprsenky mi byly doručeny v malé papírové krabičce, na které byla milá samolepka “jsi láska”. Ta mi udělala radost ještě než jsem balíček otevřela. Mé nadšení podpořila také lepící páska s logem Pura Vida a jejich citáty. Vše bylo krásně zabalené v malých barevných pytlíčkách a navíc zde byly 2 krásné pohledy a letáček.

Dámský top WTF

Jako první ze dvou recenzovaných kousků tady máme top z kolekce WTF: Řekni A DOST dřív, než se z toho posereš! Tento krásný růžový sportovní top symbolizuje strategii, kterou bychom měli použít ve chvíli, kdy už toho jednoduše máme dost, jsme na dně a pohár trpělivost už zkrátka přetekl. V tento moment stačí vyslovit dvě magická slůvka, kterými jsou A DOST.

Není nic lepšího než se cítit sama sebou, a to nám připomíná i Baronka von Mici. Tato micina hrdě hlásá “Be You”, tedy buď sama sebou. Kočky zkrátka ví, jak se cítit dobře. Baronku i s její motivační hláškou najdete vyobrazenou i na tomto sportovním topu. Kromě toho si můžete ze stejné kolekce pořídit i dámské legíny WTF nebo Dámské triko s dlouhým rukávem WTF.

Recenze topu WTF

Top WTF je zkrátka kombinací všeho, co by měl mít. Je z příjemného rychleschnoucího materiálu, pohodlného střihu a jelikož je růžová jedna z mých oblíbených barev, rozhodně ji můžu počítat mezi klady. V neposlední řadě je to také krásný design, který zdobí Baronka von Mici a její hláška Be You.

Tento top je koncipován jako sportovní, nicméně je jeho design natolik milý, že jsem si ho oblékla i k saku a musím říct, že to stále vypadá dobře. Top je pohodlný, nikde neškrtí a svým designem celý outfit krásně doplní. Mimo to je skvělé, že prsa tak akorát obepne a drží je, což jistě oceníte nejen při cvičení. Bez starostí můžete top využít jak na jógu, tak i do školy nebo do práce.

Tabulka kladů a záporů

+ příjemný materiál– žádné zápory nemám
+ krásný design
+ pohodlný střih
+ růžová barva (tu jsem nemohla vynechat) 🙂
+ Baronka von Mici a hláška Be You
+ více možností využití
+ ideální obepnutí hrudníku

Podprsenka NEBUĎ KRÁVA

Podprsenka Nebuď kráva symbolizuje stop nešvaru, který je rozšířený mezi mnoha ženami, a tím je nedostatečná důvěra v sebe sama. Upřímně mám s důvěrou v sebe taky značné problémy, a proto jsem ráda, že tato podprsenka mi jasně připomíná, abych se měla ráda a věřila si za jakékoliv situace. Její barevný design navíc příjemně zaujme i okolí, takže kromě sebe to mohu připomínat i ostatním ženám, aby zkrátka nebyly krávy a měly se rády.

Pokud byste se chtěla více namotivovat k sebelásce, můžete si přikoupit další kousky z kolekce Nebuď kráva, kam patří trička, legíny, kšiltovky a dokonce i osušky nebo plakáty 🙂.

Recenze podprsenky Nebuď kráva

Tato podprsenka je také z příjemného materiálu, ale oproti té předešlé více stahuje přes prsa. Díky tomu jsem se však v podprsence cítila dobře i při běhu nebo jiném cvičení. Není ale třeba se bát, podprsenka nikde neškrtí. Mezi velkou výhodu určitě řadím také fakt, že je podprsenka ušita z kvalitní funkční látky, která je vyrobena ze 100% recyklovatelného materiálu. Ten navíc díky hydrofilní úpravě velmi dobře odvádí pot, a tak jsem se v podprsence cítila dobře i po cvičení. Skvělým kladem je veselý barevný design, který prostě nutí k tomu mít dobrou náladu a cítit se skvěle.

Tabulka kladů a záporů

+ skvělé moudro vhodné pro každý den– žádné
+ 100% recyklovatelný materiál
+ poskytuje ideální oporu přes prsa
+ nikde neškrtí
+ výborně odvádí pot
+ veselý a barevný design

Závěrečné hodnocení

Podprsenka Nebuď kráva i Sportovní top WTF jsou velmi dobré kousky. Na těle jsou opravdu příjemné a zároveň drží prsa tak akorát. Zatímco top WTF je určen spíše pro menší prsa a pro pomalejší sporty, podprsenka Nebuď kráva je navržena pro ta větší a pro rychlejší sporty. Na své si přijde tedy každý. Velmi oceňuji kvalitní a rychleschnoucí materiály, ze kterých jsou podprsenky vyrobeny. Jejich design je v obou případech velmi veselý, což ale přidává na dobré náladě a udržení si poselství, které tyto kousky přinášejí. Podprsenky i přes oporu pro prsa nikde neškrtí a jsou velmi flexibilní. Nenašla jsem na nich nic negativního, takže mohu jen a jen doporučit!

O obchodu puravidashop.cz

Pura Vida je skupinka velmi šikovných ručiček, které šijí oblečení pro holky (a nově i pro kluky), které jim zvyšuje sebevědomí a zlepšuje náladu. Po spojení sil s ilustrátorkou, malířkou a interiérovou designérkou Petruccyou vznikají krásné designové kousky a několik kolekcí. Vše se vyrábí v Česku, a tak Pura Vida podporuje české švadleny. Na všechny kousky při jejich výrobě dohlíží a navíc je sami na sobě testují, než je vypustí ven. Na jejich e-shopu puravidashop.cz můžete nalézt oblečení pro holky i kluky. Vybrat si můžete z triček, mikin, legín, šatů, kabátů, sportovního oblečení a dalších. Výběr je velmi pestrý a já věřím, že svůj kousek si vybere opravdu každý.


Přečtěte si také

Od Veronika Hudcová

Studentka marketingu, copywriterka a milovnice kávy, dobrého jídla a zábavy. Ve svém volném čase ráda sportuje, maluje obrazy a čte. Jejím životním snem je procestovat svět.