Dámské bavlněné triko CityZen černé anděl, LIMITOVANÁ EDICE

Přehnané pocení může být velmi nepříjemné. Narušuje každodenní život, způsobuje sociální úzkost a občas stud před ostatními. Pocení však nemusí vždy souviset s teplotou nebo cvičením. Stres, celková disharmonie nebo příznak onemocnění mohou být za tuto nepříjemnost také zodpovědné. Pokud Vás trápí pocení, podívejte se na následující recenzi černého dámského trička anděl od firmy CityZen, která Vám s ním zaručeně pomůže!

Obsah článku

Základní informace 

Dámské tričko CityZen

Na testování se mi do redakce dostalo černé dámské tričko Anděl od CityZen, které bych neměla propotit. Myšlenka to byla fantastická, a tak jsem se nemohla dočkat, až ho vyzkouším. Pracuji totiž s dětmi a dost se naběhám, takže pocení u mě bohužel není výjimkou. Kvůli tomu se ale poté cítím nepříjemně, zvláště ve společnosti. Nikdo z nás asi nechce přijít do obchodu nebo na hřiště s “koláči” v podpaží. Tričko jsem zkoušela jak za běžného provozu, tak i při běhání a musím říct, že jsem z něj nadšená!

Klíčové informace

Tričko, stejně jako většina dalších produktů CityZen, je vyrobeno z vysoce prémiové bavlny. Díky tomu opravdu skvěle padne a je velmi příjemné na dotek. Bavlna je ošetřena speciální povrchovou úpravou, díky čemuž si tričko hravě poradí s potem i špínou. Propoceným skvrnám v podpaží, společně se skvrnami od jídla nebo pití, můžete tedy zamávat. Zní to skvěle, no ne?

ParametrDámské bavlněné triko CityZen černé anděl
VýrobceCityZen
TypDámský
BarvaČerná
Materiál100 % prémiová bavlna
RukávKrátký
VýstřihKulatý
Nabízené velikostiS, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Cena985 Kč

Pocity z nošení

Tričko pro mě představuje hotový zázrak. Za žádných okolností jsem ho nepropotila, a to ani v případě, když jsem s tričkem běžela 5 km. Důležité je však zmínit, že to není tak, že bych se nezpotila vůbec. Tričko funguje tak, že pot drží uvnitř a navenek je triko naprosto suché, právě díky jeho povrchové úpravě. Držení potu nemusí někomu vyhovovat, zvláště pokud je alergický, nicméně já jsem s touto funkcí naprosto spokojená. Triko je navíc velmi pohodlné a příjemné a design je decentní.

TIP: Recenze obchodu a produktu z Cityzenwear.cz

Klady a zápory

Mezi klady bych rozhodně zařadila design trička, který je vhodný na každodenní nošení. Další předností je materiál, který je na těle velmi příjemný a navíc dokáže udržet pot uvnitř. Je velmi kvalitně zpracované, nikde netrčí žádné nitky, jako tomu u levných obyčejných triček často bývá.

Cena však může být brána jako nevýhoda právě proto, že není stejná jako u obyčejných triček. Je důležité mít na paměti, že toto triko není vůbec obyčejné, a tak mi cena za takto kvalitní triko s úžasnými funkcemi přijde v pořádku. Musím však přiznat, že jsem se trochu bála vyprat ho normálně, aby neztratilo své výhody, nicméně když se vypere na 30°C, nebudou se na něj používat prášky na bílé prádlo ani aviváže, tak si triko zachová všechny své funkce.

TIP: Recenze CityZen – vyzkoušeli jsme pánské triko a polokošili | Cityzenwear.cz

Závěr recenze 

Toto tričko bych rozhodně doporučila každé holce či ženě, která má kvůli pocení obavy přijít do společnosti a necítí se dobře. Také bych ho doporučila všem, kteří mají větší problémy s pocením, tedy ne pouze při větší fyzické námaze, ale při jakékoliv činnosti. Díky tomuto triku můžete na stud kvůli pocení hravě zapomenout. Triko navíc snižuje zápach, takže nejen, že pot nebude vidět, ale ani cítit. A to si myslím, že stojí za to! Pokud přemýšlíte o tričku, které nepropotíte, ale chce třeba tričko bez vzoru, nezoufejte. CityZen nabízí i dámská trička bez vzoru a s různými styly výstřihu.

TIP: Problémy s nadměrným pocením

Od Milena Snopovská

Studuji marketing, baví mě psát, vařit, cestovat a sportovat na rekreační úrovni (cyklistika, běžky, běhání, plavání a spoustu dalších). Nejraději mám chvíle strávené se svým bíglem Francisem.